Держава відшкодовуватиме черкаським сім’ям кошти за послуги няні у розмірі чинного прожиткового мінімуму 1626 гривень, згідно із проектом “Муніципальна няня”. Для таких нянь передбачено врахування соціального стажу. Про це розповідають у сюжеті UA: Cherkasy

Черкащанка Людмила Маловиця – мама двох хлопчиків (10-ти та одного року). Під час першого декрету їй допомагали доглядати за малюком дідусі та бабусі.

– Коли я вийшла на роботу, то старшому сину вже було рік і вісім місяців. І на той момент такої програми не вистачало. В садочок його віддавати ще не хотіли, а доглядати за ним просили бабусю, – розповідає молода мама.

Зі слів директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олега Гудзенка, уряд розробив програму “Муніципальна няня”, згідно із якою якщо дитина не досягла трьох років, а мама вже хоче вийти на роботу, сім’я може скористатися послугами няні. Щомісяця родині повертатимуть 1626 гривень.

– Такі няні мають бути оформлені як підприємці. Департамент соцполітики буде слідкувати за наданням якісної послуги. Також таким няням будуть нараховувати соціальний стаж, – зазначає чиновник.

Як повідомив пан Гудзенко, цю програму уряд має затвердити протягом найближчих дев’яти днів.

Від Author 2

Коментарі закриті.