Стіна з байдужості, об яку вже другий місяць безрезультатно б’ються жителі села Плескачівка, вже набридла цим людям.
Як інформує «Антена», 21 січня громада села разом з сільським головою Володимиром Захарченком підготували чергове звернення до районної адміністрації з проханням посприяти у відновленні автобусного сполучення, оскільки попередні неодноразові звернення плескачівців адміністрація просто проігнорувала.
Але зустрітись з першим заступником РДА у людей не вийшло, тому що він до кінця робочої неділі у «невідомому» відрядженні й до людей вимушений був вийти заступник голови РДА з гуманітарних питань – Сергій Глізнецов. М’яко кажучи, з відповідей заступника одразу стало зрозуміло, що питання не відпрацьоване, а потрібні дзвінки й домовленості зроблені день у день з візитом людей. Так би мовити, щоб було, що відповідати.
На початку свого діалогу Сергій Володимирович запевнив людей, що вже сьогодні дороги до їхнього села будуть розчищені. Але постало питання, як бути з перевізником? Які важелі впливу потрібно застосовувати та хто повинен це робити? Заступник прокоментував, що на даний маршрут був оголошений конкурс, але жодної заявки від перевізників не отримано. Розповів Сергій Володимирович і те, що договір з діючим перевізником й досі не розірваний. Цей факт неабияк збентежив людей, адже якщо договір діє, то й відповідальність за його невиконання ніхто не відміняв.
«Згідно з договором, замовник, тобто РДА, повинен здійснювати контроль за виконанням перевізником договору та організовувати контроль за дотриманням ним правил надання послуг. А за невиконання умов договору сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством»,- зачитав умови договору сільський голова Володимир Захарченко.
За його словами, ця проблема виникла не сьогодні і не вчора, ще у жовтні він довів до відома керівників адміністрації про наміри Смілянського АТП припинити вихід автобуса на маршрут й особисто застерігав про можливі негативні наслідки.
«У відповідь від першого заступника я почув, що він особисто «порішає» усі питання з перевізником. І що ми бачимо? Віз і нині там, просто, на мою думку, Олексій Вікторович не на своєму місці, а від його бездіяльності страждають люди. Жодної наради, жодного обговорення зі сторони адміністрації не ініціювалось, більше того, люди, які особисто звернулись до Олексія Вікторовича, були відправлені до мене, до сільського голови, який згідно із законом не наділений відповідними повноваженнями», – обурюється сільський голова Плексачівки.
На думку жителів села, вВихід є, потрібно лише докласти зусиль, щоб його знайти. Адже діти не ходять до школи, швидка допомога не в змозі подолати круті спуски та підйоми, люди відрізані від світу, без медикаментів та свіжого хліба.
Чи то з вірою, що їх все-таки почують, чи просто з бажанням поглянути в очі першому заступнику Смілянської районної адміністрації, кожен представник плескачівської громади офіційно записався на прийом до Олексія Вікторовича Пєчнікова.
На жаль, зібрання як почалось у коридорі, так й закінчилось, люди вирушили до рідного села з обіцянками та сподіваннями, що до офіційної дати прийому громадян питання все ж таки вирішиться.

Від Author 2

Коментарі закриті.