У Шполянському районі створено  Раду регіонального розвитку, до складу якої увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, галузей освіти, медицини,  сільські голови та голови ОТГ, представники громадських організацій. Минулого тижня відбулося її перше засідання, інформує “Шполяночка“.

—Рада регіонального розвитку району має стати місцем обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району та створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Питання, які на ній розглядатимуться, є дуже важливими, — зазначив  на засіданні голова Шполянської РДА Володимир Потапенко.— Потрібно об’єднати зусилля і разом розробити  План перспективного розвитку  району на 2019— 2021 роки, який повинен відповідати основним напрямкам розвитку країни та нашої області. Разом із об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання.

Про основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2017—2018 роки, перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку району у 2019—2021 роках, формування яких здійснено на основі оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку району, проблемні питання  та шляхи їх вирішення,  поінформували присутніх керівники  структурних підрозділів адміністрації,   освіти, медицини,   культури,  голови  сільських  рад та   керівники  Матусівської та Лип’янської  об’єднаних територіальних громад.

Підсумовуючи засідання, Володимир Потапенко  наголосив, що головним завданням цього заходу є формування Плану перспективного розвитку  району  на 2019—2021 роки,  а також  узгоджена позиція органів місцевої влади в питаннях інфраструктурних змін  і  сталого, збалансованого  соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад нашого району.

Від Author 2

Коментарі закриті.