Напередодні Нового року в центрі Черкас по вулиці Смілянській, 2 відкрито реконструйоване відділення Ощадбанку, адаптоване для людей з інвалідністю, повідомляє “Черкаський край“. У  межах соціального відповідального проекту розбудови безбар’єрного суспільства Ощадбанк відкриває в Україні інклюзивні відділення, доступні для людей з інвалідністю. Міжнародні організації підтверджують, що запроваджувані Ощадбанком стандарти відповідають світовим.
Начальник філії-Черкаського обласного управління «Ощадбанк» Валентина Оніщенко зазначила, що реконструкція відділення тривала дев’ять місяців. За цей час приміщення капітально перебудоване. Головна перевага якісно нового закладу в тому, що кожен клієнт має можливість безперешкодно зайти до нього та отримати фахові банківські послуги.
Під час церемонії відкриття відділення Валентина Оніщенко привіталася жестовою мовою, якої навчали працівників Ощадбанку на тренінгах. У рамках проекту «Inclusive Friendly» персонал банку здобув навички комунікації та допомоги людям із порушенням слуху, зору, опор­но-рухового апарату. Тож у черкаському відділку по Смілянській, 2 вже працюють менеджери, які спеціалізуються на роботі з людьми з інвалідністю.
За словами Валентини Василівни, інклюзивне відділення забезпечує комфортне обслуговування всіх категорій населення. Для вільного доступу клієнтів із інвалідністю при вході до приміщення встановлений зручний пологий пандус, автоматичні вхідні двері, кнопка виклику менеджера, тактильна плитка. У комфортному закладі працюють банкомат та інформаційно-платіжний термінал з тактильними маркерами, роз’ємом для навушників, програмою для керування голосом.
Першим клієнтів зустрічає хол-менеджер, який допомагає клієнту зорієнтуватися, стати в електронну чергу, спрямувати до менеджера. Тут комфортний зал очікування, екран черги, касова зона, зал для обслуговування клієнтів-фізичних осіб та юридичних осіб. Окреме місце відведене для роботи людей з інвалідністю, де менеджер має спеціальні навички. Створена зона VIP обслуговування, депозитарій-сховище для зберігання цінностей. Облаштовані зручні санітарні кімнати.
Приємними враженнями від реконструйованого відділення поділилася начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник.

— У Черкасах проживають 86 тисяч пенсіонерів, у тому числі понад 16 тисяч — військові пенсіонери, — навела статистику потенційних клієнтів особливого відділення Світлана Миколаївна. — Понад 400 осіб із вадами слуху, 420 осіб з вадами зору, 900 людей рухаються на візках. Інклюзивне відділення Ощадбанку є прикладом для державних, фінансових та інших установ, як створити умови безперешкодного доступу людей до життєво необхідних послуг.

Щиро вражені новаціями постійні партнери та клієнти, які відзначили системні зміни в Ощадбанку, що осучаснюється, реалізує актуальні соціальні проекти.
Черкаський видавець і керівник громадської організації людей з обмеженими можливостями «День» Олександр Прилуцький сказав, що відчуває тут повагу до себе як клієнта:

— Попри те, що я маю проблему із зором, раніше в цьому відділенні почувався незатишно, як у підземеллі. Зараз, коли заходжу в свій банк, зустрічаю друзів, доброзичливих людей, які допомагають отримати доступну послугу, відчути себе рівною людиною серед інших клієнтів. Ощадбанк знімає проблему доступності для людей з інвалідністю.

Перше інклюзивне відділення Ощадбанку на Черкащині такого формату вже зустрічає клієнтів. Наступного року в одному з районів відкриють ще один такий підрозділ. Це проект створення безбар’єрного суспільства, що реалізується зусиллями Ощадбанку в усій Україні.

повідомляє “Черкаський край“.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.