Подарунків багато не буває. Банк підбив підсумки першого етапу акції з поїздкою у німецький Legoland і десять юніорів-черкащан вже чекають на подарунки від банку. На початку грудня минулого року Приватбанк оголосив про старт найкрутішої акції для дітей.  Головним призом акції стане неймовірна подорож до Legoland у Німеччині для родини до 4 осіб. Акція триває до 28 лютого 2019 року і кількість учасників, що реєструються росте щоденно.

За підсумками першого етапу акції десять юніорів-черкащан стали власниками заохочувальних призів – lego-чашок, сумок на пояс та рюкзаків. Найактивнішими на Черкащині виявились дівчатка – їх серед призерів шість.

Призи виграли:
Гринькова Олександра – м.Кам’янка –  lego-чашка

Боголюбова Анастасія – Черкаський район, с. Яснозір’я – lego-чашка

Гончаренко Святослав – м. Кам’янка – lego-чашка

Осипова Ольга – м. Черкаси – lego-чашка

Решаник Марія – м. Черкаси – lego-чашка

Козловський Максим – м. Черкаси – сумка на пояс

Малюта Діана  – Шполянский район, с.Матусів – сумка на пояс

Романенко Максим – м. Корсунь-Шевченківський – сумка на пояс

Панько Андрій – м. Городище – рюкзак

Тулуман Аліна – м. Шпола – рюкзак

Діти, що отримують заохочувальні призи, продовжують участь у розіграші головного призу акції – неймовірної подорожі до Legoland у Німеччині для родини до 4 осіб.

“Для участь в акції необхідно зробити одну просту річ, – каже керівник ЮніорБанку Черкаського регіонального управління ПриватБанку Андрій Вовченко. – Потрібно всього лише зареєструватися на спеціальній Інтернет-сторінці та здійснити розрахунок карткою Юніора в будь-якому магазині. Чим більше розрахунків – тим більше шансів на перемогу і незабутню подорож до світу Lego. Це шанс здійснити чиюсь заповітну мрію”.

Окрім головного подарунку, щомісяця до кінця акції розігруватимуться заохочувальні призи – 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.

Пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону можна на Інтернет-сторінці акції. До участі в акції допускаються діти 6-17 років – власники Картки Юніора Mastercard. Умовою участі в акції є мінімум один розрахунок у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті), а кожен наступний чек збільшуватиме шанс на перемогу. Оформити Картку Юніора можна безкоштовно з дитиною або без неї в найближчому відділенні ПриватБанку.

За інформацією прес-служби ПриватБанку в м. Черкаси

Від Author 2

Коментарі закриті.