Зазвичай аферисти видають себе за представників різних установ чи підприємств, щоб втертися до вас в довіру і вчинити шахрайські дії. Останнім часом з’явилася інформація про те, що невідомі особи навідуються до осель черкащан і, представляючисьспівробітниками ПАТ “Черкасиобленерго”, пропонують неіснуючі акційні знижки на електроенергію.

– Наголошую, що працівники ПАТ “Черкасиобленерго” жодного відношення до ціноутворення на електроенергію не мають, – зазначивдиректор з питань безпеки ПАТ “Черкасиобленерго” Олександр Федотов. – Відтак співробітники Товариства не мають права і не пропонують споживачам купонів на знижки, акцій на ціни на електроенергію, будь-які товари чи послуги тощо. Це по-перше. По-друге, серед працівників ПАТ “Черкасиобленерго” найчастіше споживачів відвідують контролери – щоб зняти показники лічильника або перевірити його технічний стан. У будь-якому разі перше, що повинен зробити представник товариства, – це пред’явити посвідчення.
У разі виникнення подібних ситуацій, негайно повідомте за номером гарячої лінії Товариства (0472) 39-52-47 або 102.
Усю достовірну інформацію про діяльність ПАТ “Черкасиобленерго” можна дізнатися на сайті Товариства або в кол-центрі за телефонами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.
За інформацією прес-служби ПАТ “Черкасиобленерго”

Від Author 2

Коментарі закриті.