Минулого року смілян активно закликали подавати свої проекти на реалізацію за рахунок громадського бюджету. Сміляни подали на розгляд ради 21 проект громадських ініціатив для покращення нашого міста. Ще у листопаді 4 проекти було відхилено, а ті 17, що залишились – віддали у структурні підрозділи, яких вони стосувались, для подальшого аналізу цих розробок.
На черговому засіданні громадської ради було відхилено ще 2 проекти. А саме : проект Іллі Слободяника про ремонт тротуару на вул.Незалежності та проект Андрія Стельмаха про будівництво дитячого майданчика. Виявляється, на ці проекти будуть виділені гроші з бюджету ДФРР, які вибив для Сміли народний депутат Сергій Рудик. А згідно законів не можна, щоб один проект фінансувався із двох джерел – державного і громадського. Тож члени комісії відхилили ці два проекти, але подякували ініціативним жителям міста, які зуміли привернути увагу народного депутата до міських проблем.
Зрештою, смілянам доведеться вибирати по одному кращому великому та малому громадському проекту із 15 варіантів.
В управлінні ЖКГ підкреслили, що до суми кожного проекту треба додати ще 30% від вартості на розробку технічної документації. Отже, членам комісії доведеться перераховувати бюджети усіх запропонованих ініціатив.

За інофрмацією “Сміла.ua

Від Author 2

Коментарі закриті.