Для забезпечення безперебійної та ефективної роботи для соціальних об’єктів Ліплявської ОТГ придбали бензогенератори. У Ліплявській ОТГ здійснили перші кроки у межах проекту «Придбання спеціального обладнання (бензогенераторів) для забезпечення безперебійного електроживлення соціально значущих об’єктів».

Потреба у придбанні бензогенераторів виникла у зв’язку із частими збоями у централізованій подачі електроенергії,  які пов’язані із погодними умовами, аваріями та перевантаженнями на лініях електропередач, що в свою чергу заважає в  наданні якісних медичних, культурних, освітніх та  адміністративних послуг.

Окрім цього якість надання послуг порушується також через забезпечення нормативного температурного режиму в приміщенях, що призводить до перенесення або відміни проведення певних заходів.

Тож відповідно до проекту, Ліплявською громадою закуплено та встановлено бензогенератори  в Ліплявському та Келебердянському навчально-виховних комплексах.

За інформацією «Kanos» із посиланням на інформацію начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Ліплявської ОТГ В.М.Іванової

Від Author 2

Коментарі закриті.