З 15 січня вступають в дію нові тарифи за Інтернет від провайдера McLaut. Вартість місячної плати становитиме від 135 гривень. Засновник інтернет-провайдера  McLaut в Черкасах Віталій Лаут вирішив пояснити різке підвищення цін, пише Вичерпно.

«Здавалося б, долар «стоїть», все добре. Але валюта у нас не долар, а гривня. Стрибок долара з 8 до 28 стався миттєво, а ось наслідки цього ми будемо вигрібати ще дуже довго. І це одна з причин повільного, але неухильного зростання цін та тарифів. До кризи тариф на Інтернет був від 66 гривень, що в перерахунку в доларах за курсом 8 складе 8,25 доларів.

Зараз Інтернет від 135 гривень, що за курсом 28 — 4,82 долара — майже в два рази менше. Устаткування як коштувало в доларах, так і коштує, Інтернет як коштував в доларах/євро, так і коштує, але тільки за новим курсом 28. Паливо теж не забарилося підтягнутися і прив’язатися до долара.

Ми багато років дотували iptv, сподіваючись на світле майбутнє і давали його своїм абонентам безкоштовно. Але коли з року в рік сума, яку ми повинні платити, стала подвоюватися — резерви швидко вичерпалися. Ми зараз продовжуємо його дотувати, але частина витрат лягає на абонентів», — пояснив Віталій Лаут.

Від Author 2

Коментарі закриті.