У період з 5 до 7 січня для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості автомобільними дорогами державного значення Черкаської області щодоби цілодобово працювало більше 60 одиниць спецтехніки та більше ста працівників районних філій ДП «Черкаський облавтодор».

За цей період було використано понад 1700 тонн піщано-соляної суміші. Рух автодорогами державного значення (міжнародними, національними, регіональними) забезпечено.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 12 камер відеоспостереження.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, висота снігового покриву на сьогодні в Черкаській області становить 13-39 см, що у 2-3 рази вище норми. Запаси води у снігу 24 мм (Умань) – 98 мм (Золотоноша), що теж у 3-4 рази перевищує норму.

10-11 січня очікується вихід активного циклону з Балкан, тому на Черкащині можливі снігопади та хуртовини, на фоні коливання температури +1..-3º.

За інформацією Черкаської ОДА

Від Author 2

Коментарі закриті.