7 січня православні черкащани відзначили Різдво Христове. В Україні одне з найбільш шанованих свят – це завжди привід відвідати рідних та друзів, зібратися за столом і спробувати різдвяні страви. Економіка сьогодення дослідила, скільки в середньому черкаська сім’я витратила коштів, аби приготувати святковий стіл.

 — У нашій сім’ї заведено так: 6 січня збираємося сім’єю за столом, на якому є лише декілька пісних страв, а 7 січня приїздимо в гості до бабусі, де всією родиною сідаємо за стіл уже з найрізноманітнішими стравами. Звичайно, святкування  обходиться недешево, але для нас традиції – понад усе, – розповідає домогосподарка із Городища пані Світлана.

На Різдво існує традиція – приготувати 12 пісних страв, але після опитування декількох десятків черкащан зрозуміло, що готують, як правило, “багато і смачно”. Найпоширеніше меню – це кутя, узвар, капусняк, голубці, холодець, салати (“Олів’є”, “Оселедець під шубою”), пиріжки, тушкована риба, запечена картопля з м’ясом.

Рецепт куті кожна господиня має свій, тому обираємо щось середнє: як то кажуть, і не “бідну”, і не “багату” кутю. Для цього нам потрібен рис (29,84 грн), мак (20 грн), ізюм (20 грн), домашній узвар (набір сухофруктів коштує 30 грн) та мед (50 грн за 200 г). Для капусняку купуємо півкілограма м’яса (порібрина) вартістю 85 грн, пшоно (18 грн), капуста (11 грн), картопля (10 грн), морква й цибуля (11 грн), томатна паста (10 грн).

— Стараємося перед святами їхати в обласний центр і купуємо усе, що потрібно для святкового столу. Адже так виходить набагато дешевше. Навіть порівняти ціни на пакетик томатної пасти: у городищенському магазині коштує 10 грн, а в черкаському маркеті – 5 грн. На такій дрібниці, а 50% різниці, – бідкається домогосподарка Світлана.

Для голубців треба придбати півкілограма фаршу (75 грн), рис (у нас залишається невикористаний з пачки, яку ми купували для куті), морква й цибуля (11 грн), капуста (10 грн), сметана (27 грн).

Для приготування холодцю беремо м’ясо (курка за 70 грн і свиняча ніжка за 60 грн), часник (10 грн), приправа “Перець” (6 грн).

На салат “Олів’є” потрібна ковбаса варена (31,57 грн), горошок (18,91), яйця (15 грн), картопля (5 грн), морква й цибуля (7 грн). Для “Оселедцю під шубою” купуємо головний інгредієнт за 28 грн, майонез (22,89 грн), морква, картопля, буряк (15 грн), яйця (9 грн).

Аби приготувати запечену картоплю, треба придбати м’яса на 90 грн. Для тушкованої риби купуємо сома за 150 грн.

 

— Звичайно, ще багато дрібниць необхідні: приправи, олія, напої, солодощі. Щоб не набирати цукерок, печемо пиріжки. Для них треба мука, дріжджі, декілька видів начинки. Можна не панькатися і придбати готову макову начинку. Вона коштує 40 грн, але смачна і час економить. А загалом пиріжки “влітають” у 70 грн – пояснює домогосподарка Світлана.
Тож, підрахувавши усе, маємо 1026 грн. Саме стільки коштує святковий стіл на Різдво. Звичайно, деякі інгредієнти (овочі, м’ясо) сільські мешканці можуть мати вдома, власне вирощені, тому для них витрати будуть меншими.

Від Author 2

Коментарі закриті.