Днями в залі засідань Чигиринської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Семиза за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, фізичної особи-підприємця Сергія Руденка відбулося засідання комісії, яка здійснює контроль за пільговими перевезеннями та цільовим використанням коштів. 

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Владислав Хоменко повідомив присутніх про те, що в 2018 році перевезення пільгових категорій населення на міських та приміських маршрутах в Чигиринському районі здійснювали ПП В.П. Прохоренко та ПП С.І. Руденко. Всі пільгові категорії населення перевозились безкоштовно в ті дні, коли здійснювався рейс. Кількість перевезених пільгових категорій населення відповідає розрахункам, які надали перевізники. Необхідно продовжити в І кварталі 2019 року перевірки стану перевезення пільгових категорій населення, виконання умов договору з боку перевізників та укласти договори на І квартал 2019 року.

В результаті обговорення доручено управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації укласти на І півріччя 2019 року договори з перевізниками на перевезення пільгових категорій громадян по маршруту Чигирин – Головківка.

За інформацією Чигиринської РДА

Від Author 2

Коментарі закриті.