Сьогодні голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко провів перше засідання Ради регіонального розвитку району. До її складу увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, галузей освіти, медицини,  сільські голови та голови ОТГ, представники громадських організацій.

Відкривши засідання, очільник району зазначив:

– Рада регіонального розвитку району має стати місцем обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району та створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Питання, що розглядатимуться, є дуже важливими. Кожен з вас всебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити  План перспективного розвитку  району на 2019-2021 роки. Цей план розвитку району повинен відповідати основним напрямкам розвитку країни та нашої області. Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання.

Про основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2017-2018 роки, перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку району у 2019-2021 роках, формування яких здійснено на основі оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку району, проблемні питання  та шляхи їх вирішення  поінформували присутніх керівники  структурних підрозділів адміністрації, освіти, медицини, культури, голови  сільських  рад та   керівники  Матусівської й Лип’янської  об’єднаних територіальних громад.

Підсумовуючи засідання, Володимир Потапенко  вкотре наголосив, що головним завданням даного заходу є формування Плану перспективного розвитку  району  на 2019-2021 роки,  а також  узгоджена позиція органів місцевої влади в питаннях інфраструктурних змін  і  сталого, збалансованого  соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад нашого району.

За інформацією Шполянської райдержадміністрації

Від Author 2

Коментарі закриті.