У Чигиринському районі 3 січня відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку, яка створена розпорядженням райдержадміністрації від 03 грудня 2018 року. До складу Ради увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, сільські голови, інформують в РДА.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Володимир Клименко.

– Кожен з вас усебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити Перспективний план розвитку Чигиринського району на 2019 -2021 роки, який повинен відповідати основним напрямкам розвитку району, – звернувся до присутніх Володимир Андрійович. – Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання. Пріоритетними напрямками у нашому районі мають стати розвиток сільськогосподарського та промислового виробництва, створення сільськогосподарських кооперативів, розвиток мережі навчальних закладів, опорних шкіл, закладів охорони здоров’я, створення спортивних майданчиків та організація безпеки громадян та інше.

Головною темою засідання стало питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району впродовж 2014-2018 років та перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

Наразі в районі триває процес децентралізації. У 2018 році створено дві об’єднані територіальні громади та пройшли перші вибори в Чигиринську та Медведівську ОТГ до яких увійшли 17 населених пунктів Чигиринського району.

Підсумовуючи, Володимир Андрійович зазначив, що кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також в РДА чекають нові пропозиції щодо розвитку Чигиринського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку району на 2019 – 2021 роки, а також подані для узагальнення до Стратегії розвитку Черкаської області на цей період.

 За інформацією Чигиринської РДА

Від Author 2

Коментарі закриті.