Несподіваним подарунком виявилися відвідини відділення банку для жительки м.Городища Валентини Кривенко. Вона стала 150-тисячною клієнткою пенсійного віку Черкаської філії ПриватБанку. Про це інформує прес-служба ПриватБанку Черкаської області.

Пенсійну картку Валентина Іванівна вирішила відкрити саме у ПриватБанку,адже давно оцінила його зручність та високий рівень послуг.

Вручення подарункової мультиварки відбулося 3 січня у приміщенні Пенсійного фонду Городищенського району двома керманичами – керівником відділення банку та керівником ПФУ Городищенського району.

“Я дуже зраділа такому новорічному подарунку. Стати 150-тисячною володаркою пенсійної картки виявилося не просто легко, зручно та швидко, а ще й приємно! Дякую всім співробітникам банку за ввічливе обслуговування, консультацію та допомогу. Мені подобається обслуговування в банку, адже немає затримок у зарахуванні пенсій, й повідомлення приходять безкоштовно, а тепер з банком будуть пов’язані ще більш приємні спогади”, – розповідає пенсіонерка Валентина Іванівна.

ПриватБанк безкоштовно випускає і обслуговує пенсійні та соціальні карти, що дозволяють їх власникам отримувати і витрачати пенсію і соціальні виплати в зручний час, не чекаючи своєї черги в касі відділення.

Знімати готівку з картки можна в будь-якому з 245 банкоматів Черкаської області. Здійснювати платежі – оплату комунальних послуг, поповнення кредитних карт, переказ коштів з картки на картку – можна в будь-якому з 380 терміналів самообслуговування.

ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. У Черкаській області понад 150 тис. пенсіонерів довірили свою пенсію ПриватБанку. За 2018 рок в Черкаській філії ПриватБанку відкрили більше 19 тисяч нових пенсійних рахунків.

Від admin

Коментарі закриті.