Керівництво канівського «Водоканалу» планує провести коригування діючих тарифів на послуги із водопостачання та водовідведення. Про це інформує Канівська міська рада.

Необхідність коригування тарифів викликана значним зростом тарифу на електричну енергію, зростом заробітної плати в зв’язку зі зміною з 1 грудня 2018 року мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб та змінами до Галузевої угоди на 2017-2021 рр., збільшенням витрат на сплату податків в зв’язку зі зміною коефіцієнтів для розрахунку сплати за  користування надрами та збору за спец водокористування, а також зміною алгоритму розрахунку збору за спец водокористування та зростом вартості паливо-мастильних матеріалів на 12,5%.

Відтак, тарифи для населення та бюджетних установ на централізоване водопостачання планують встановити на рівні 19.02 грн. за 1 м.куб., а на водовідведення – 17,82 грн. за 1 м.куб.

Для інших споживачів вартість централізовано водопостачання складатиме 22,80 грн. за 1 м.куб., а на централізоване водовідведення – 21,42 грн. за 1 м.куб.

Нагадаємо, 27 грудня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів №1141 «Про внесення зміни до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес», якою до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, включено комунальні послуги.
Таким чином, зі сфери дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» виключено комунальні підприємства, які забезпечують надання споживачам комунальних послуг.
Позицію Асоціації міст України на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Прийнятою постановою до Переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, віднесено  такі комунальні послуги:
  • послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії;
  • послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води;
  • послуги з централізованого постачання холодної води, послуги з централізованого водопостачання;
  • послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), послуги з централізованого водовідведення;
  • послуги з вивезення побутових відходів, послуги з поводження з побутовими відходами.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.