У місті Христинівка завершилася реалізація проекту з реконструкції дитячої музичної школи. Позашкільний навчальний заклад було повністю оновлено та забезпечено усім необхідним інвентарем для комфортного навчання дітей.

Проект вдалося реалізувати завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

«Радий, що вдалось реалізувати проект по реконструкції дитячої музичної школи в місті Христинівка та забезпеченні її необхідним інвентарем. Адже комфортні умови для навчання є запорукою успіху. У Новому році бажаю шкільному колективу нових творчих досягнень!», ― написав на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Парламентар зазначив, що буде і надалі допомагати музичним школам округу.

Нагадаємо, що 19 грудня музична школа у Христинівці отримала фортепіано «Weinbach». Раніше, у 2017 році, за ініціативи народного депутата було зроблено реконструкцію Христинівської дитячої музичної школи.

Зокрема, було оновлено актову залу, створено чотири нових кабінети для проведення занять та закуплено стільці. Також під час реконструкції утеплили приміщення музичної школи, встановили нові вікна та двері, зробили перестінки, пошпаклювали стіни та відремонтували дах.

Крім того, у дитячій музичній школі було облаштовано вбиральню. Також позашкільний навчальний заклад отримав котел на твердому паливі для покращення теплопостачання приміщення.

За інформацією сайту міста Умань.

Від Author 2

Коментарі закриті.