У Черкаському обласному центрі зайнятості продовжують комплекс заходів щодо матеріальної підтримки безробітних шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

У цьому напрямку розширено сфери прикладання праці, забезпечено можливість їх організації не тільки на некваліфікованих роботах, але й на тих, що вимагають певної кваліфікації.

Поруч із роботами по благоустрою населених пунктів організовано занятість на роботах з оформлення та обробки документів щодо отримання житлових субсидій, соціальний супровід та надання допомоги особам з інвалідністю, людям похилого віку, соціально вразливим верствам населення тощо.

На думку фахівців, громадські роботи мають носити соціальну спрямованість. Тому нагальним питанням є переорієнтація громадських робіт на соціальну сферу, що передбачає  надання соціальних послуг (супровід осіб з інвалідністю по зору, роботи з догляду за громадянами у закладах соціальної сфери, допоміжні роботи у одиноких непрацездатних громадян, надання допомоги учасникам АТО, їх сім’ям (зокрема, заготівля дров).

Загалом за роки діяльності обласної служби зайнятості тимчасову зайнятість було забезпечено для 349 тис. громадян регіону. Цього року в таких роботах взяли участь понад 10,5 тис. осіб.

За інформацією

Від Author 2

Коментарі закриті.