Виноградську дільничну лікарню  реформували цього року в амбулаторію загальної практики сімейної медицини з терапевтичним відділенням №2 Лисянської ЦРЛ на 10 ліжок. Аби це здійнити, треба було прикласти багато зусиль у вирішенні господарчих питань. 

 – У цьому році нарешті завершили заміну дерев’яних вікон на металопластикові, але основною подією стала заміна опалювального котла. Я направив депутатське звернення на ім’я голови районної ради та голови районної державної адміністрації. Вони, слід віддати належне, оперативно відреагували, і нам було виділено 45000 гривень бюджетних коштів на придбання твердопаливного котла. Але й на його установку потрібно було десь віднайти майже 60000 гривень. Спільними зусиллями це питання було оперативно вирішено.

Ініціатором цієї допомоги став депутат обласної ради Володимир Павличук та сільський голова Микола Демерза. Вони вийшли з ініціативою до очільників сіл, які обслуговує Виноградська лікарня. Це Петро Скригонюк з Рубаного Мосту, Микола Бурлака з Мар’янівки, Іван Демчук з Шубиних Ставів, Оксана Шваюк з Босівки, Володимир Жувака з Ріпок, Петро Вишнівецький з Вотилівки та Володимир Папіровий з Федюківки. Не дивлячись на нинішні бюджетні труднощі вони знайшли можливість виділити лікарні необхідні кошти.

За інформацією “Вісті Черкащини“.

Від Author 2

Коментарі закриті.