Для містян ціна квитка лишатиметься надалі 3 гривні, зазначають в прес-службі Черкаської міської ради. Днями виконавчий комітет Черкаської міської ради підтримав проекти рішень щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу КП «Черкасиелетротранс» та затвердження порядку проведення розрахунків, обліку та компенсації різниці між економічно обґрунтованим та фактично затвердженим тарифом на проїзд у міському електричному транспорті за рахунок коштів міського бюджету.

Відповідний крок було здійснено з метою упорядкування тарифу на проїзд та приведення у відповідність з собівартістю перевезень в міському електротранспорті.
Зазначені документи не передбачають підвищення проїзду у тролейбусах для громадян. Для них і надалі вартість квитка становитиме 3 гривні.
Тоді як у поданих розрахунках КП «Черкасиелетротранс», зважаючи на зростання вартості електроенергії, комунальних платежів, запчастин, інших витратних матеріалів, фонду заробітної плати, собівартість проїзду на сьогодні складає 4 гривні.
Тож, згідно із вищеухваленими документами різницю в одну гривню за кожного пасажира між фактичним розміром тарифу і його собівартістю покриватиме міський бюджет.
Це необхідно, аби убезпечити підприємство від накопичення боргів та роботи у збиток.
Водночас під час розгляду цього питання міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що функціонування електротранспорту в місті потребує кардинальних змін. Це стане можливим, зокрема, завдяки впровадженню транспортної реформи, яка стартує в місті вже з наступного року.

За інформацією “Нова Доба“.

Від Author 2

Коментарі закриті.