Перше засідання районної Ради регіонального розвитку відбулося днями у Христинівці. Тут учасники засідання об’єднали напрацювання представників влади, місцевого самоврядування, експертів з децентралізації та інститутів громадянського суспільства.

Розпочинаючи засідання голова райдержадміністрації Людмила Денисюк поінформувала присутніх про основні досягнення району за останні роки, проаналізувала бюджет та основні тенденції розвитку району.

– Сьогодні Президент України Петро Порошенко ставить перед нами завдання – працювати на перспективу та розвиток, – зауважила очільниця району. – Тож ми зібрались, щоб обговорити нагальні питання життєдіяльності району, підвести підсумки роботи з 2014 по 2018 роки та окреслити перспективи на наступні роки. Це не захід для галочки. Засідання ради будуть проводитися з певною періодичністю. Ми будемо підбивати підсумки зробленого та напрацьовувати подальші плани роботи для соціально-економічного розвитку нашого району.

Участь у засіданні взяли керівники райдержадміністрації, райради, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району. Тут обговорили низку питань щодо розвитку Христинівського району. Зокрема мова йшла про розвиток промислового та аграрного сектору економіки Христинівщини за 2014-218 роки; стратегію розвитку архітектури, містобудування, ЖКГ та цивільного захисту;
реалізацію основних завдань державної політики в системі освіти району; впровадження медичної реформи в районі – сучасні тенденції, реальні можливості; «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; результати діяльності та перспективи розвитку ЦРЛ; розвиток у сфері соціального захисту; перспективи розвитку культурної сфери тощо.

За інформацією Черкаської ОДА. 

Від Author 2

Коментарі закриті.