На Святого Миколая колеги із Італії подарували сучасний комп’ютер із програмним забезпечення та дидактичний матеріал Канівському вищому професійному училищу. Напередодні новорічних свят та з метою ознайомлення учнів зі звичаями та традиціями українського

народу бібліотекарем училища Світланою Бованенко була проведена тематична лінійка «Зимові свята», в ході проведення якої учні дізналися про староукраїнські звичаї, що колись були пов’язані з початком нового року наших предків, а пізніше перейшли до таких християнських свят: Андрій Первозванний, Святий Миколай, Різдво Христове, Святого Василя, про обряди колядування і щедрування.

Несподіванкою для всього учнівського та педагогічного колективу став подарунок на Святого Миколая від професійної школи Манфредіні містечка Есте в Італії. Наші італійські колеги презентували учням, які навчаються за професією «Декоратор вітрин» сучасний комп’ютер з професійним програмним забезпеченням та електротехнічний дидактичний матеріал для проведення практичних занять з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».

Тож з таких приємних подарунків розпочинається міжнародна співпраця між навчальними закладами України та Італії.

За інформацією  «Kanos».

Від Author 2

Коментарі закриті.