Книголюби Звенигородки стурбовані, що в місті майже ніде придбати улюблених авторів. «Де у Звенигородці книжковий магазин?» − цікавиться Галина Сидоренко у спільноті «Smart-Місто #Звенигородка», що у «Фейсбук», інших містян це питання теж хвилює.

Як з’ясувалося, книжкового магазину у місті немає. Люди кажуть, що дитячі книжки продають у «Глобусі» та канцтоварах біля Будинку культури. Окремі також можна придбати у канцтоварах, розміщених на першому поверсі готелю. «У магазині «Рибалка», теж в готелі, можна придбати книги Василя Шкляра», − зауважує Катерина Хоменко.

Як вихід дехто пропонує замовляти книги в Інтернеті. Однак це не всіх влаштовує. Звенигородчани мріють мати в рідному місці книжкову крамницю, хоч і розуміють, що сама по собі, без супутніх товарів, вона може стати нерентабельною.

Варто зауважити, що подібна проблема турбує також мешканців сусіднього Катеринополя, де можна придбати лише деяку довідкову або навчальну літературу. Художню, спеціальну, філософську чи науково-популярну знайдете хіба що у бібліотеці.

Що трапилося з нашою ерудованою нацією? Невже Інтернет згодом таки повністю витіснить друковані видання? Але це ж непрактично, ще й досить шкідливо для здоров’я! Про шкоду від цілодобового перебування за комп’ютером годі й писати. Куди корисніше пірнути у світ друкованого слова.

За інформацією “Вісті Черкащини”.

Від Author 2

Коментарі закриті.