Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом незаконного поводження з вибухонебезпечними речовинами під час здійснення діяльності газозаправних пунктів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 273 Кримінального кодексу України.
З метою припинення незаконної діяльності автомобільних газозаправних пунктів і незаконного поводження з вибухонебезпечними речовинами, 20.12.2018 прокуратурою спільно з працівниками контролюючих органів проведено перевірку законності діяльності автогазозаправного пункту, розташованого в місті Черкаси, під час якої виявлено порушення в частині законності розташування й роботи пункту, а також установлено, що приписи про усунення виявлених порушень, надані контролюючими органами під час перевірок в жовтні-грудні 2018, власниками та керівниками зазначеного пункту на цей час в повному обсязі не усунуті.
За результатами проведення слідчих і процесуальних дій прийнято рішення щодо припинення діяльності автогазозаправного пункту, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.
На цей час досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на всебічне, повне та об’єктивне дослідження обставин кримінального провадження, прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
Робота на вказаному напрямі триває.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Від Author 2

Коментарі закриті.