Громадська спілка «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» з дня заснування є однією з найпотужніших громадських формувань на Черкащині, яке виступає комунікатором між громадськістю та владою по відстоюванню прав простих громадян, підтримує розвиток вітчизняного виробника та бореться з корупцією у провладних кабінетах.

Головною перевагою Агенції є саме те, що на відміну від інших громадських організацій, вона дійсно працює на загальну користь, забезпечуючи не тільки діалог між владою і громадянами, а й комплексне вивчення суспільної думки, яка компетентно доноситься до провладних кабінетів.

«Ми завжди виступали за якісні, а не кількісні показники, рішуче впливали і продовжуємо впливати на державницькі процеси не побоюючись брати на себе відповідальність», – Євгеній Глєбов, директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

За рахунок фаховості та досвіду Агенція змогла згуртувати навколо себе потужну громадську платформу нової формації – професіоналів, які не просто хочуть змін у державі, а виборюють ці зміни. Серед знакових успіхів Агенції за 2018 рік варті уваги наступні:

– Подовжено роботу низки соціально-важливих проектів, серед яких «Центр підтримки молоді», «Центр енергозбереження», «Центр за екологічне майбутнє», «Центр підтримки ОСББ», «Школа підприємця-початківця» та багато інших;

– Організовано та проведено більше сотні соціально-важливих заходів та ділових зустрічей, які безперечно позитивно вплинули на розвиток міста Черкаси та Черкаської області;

– Розроблено дорожні карти та пропозиції:

– по порятунку річок Ревуха (Уманський район), Тясмин (Смілянський, Черкаський, Чигиринський район) та Вільшанка (Черкаський район);

– першочергових дій по покращенню стану пасажироперевезень та розвитку пасажирського транспорту міста Черкаси;

– по покращенню роботи новоствореної природоохоронної установи – Держрибагентства;

– Повернуто у судовому порядку до комунальної власності об’єкти житлового фонду та відновлено Конституційні прав на житло членам більш як 100 сімей.

Захищено інтереси:

 

–       КП «Аеропорт Черкаси» щодо звільнення від сплати земельного податку та виділення цьому підприємству бюджетних коштів на ремонт злітно-посадкової смуги;

–    соціально-відповідального бізнесу щодо протиправної діяльності співробітників податкової поліції;

–    учасників АТО по забезпеченню їх земельними ділянками;

– Створено перший в Україні Центр різних видів бойових мистецтв ім. Віктора Синєбрюхова, який об’єднав представників більше 10 спортивних федерацій.

– Прийнято участь в акціях громадського супротиву щодо діяльності Державної регуляторної служби в місті Київ щодо заборони несанкціонованих перевірок підприємців.

Окрім цього, Агенція брала активну участь у природозахисних заходах по виявленню та припиненню браконьєрства у Липівському орнітологічному заказнику, налагодила зв’язки з діловими колами США та Канади, провела результативні перемовини з представниками вітчизняного бізнесу по виробництву котлів твердопаливного типу, обладнання для розливу рідких та в’язких продуктів, медикаментів, тротуарної плитки, вирощування ківі і чорниці та ін.

За рік, що минає Агенція долучилась до таких важливих подій, як форум «Під знаком «Меркурій 2018», до Всеукраїнського форуму Громадських рад в місті Львів, до Черкаського міжнародного інвестиційного форуму, до форуму майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащини» на яких було напрацьовано важливі рішення, вирішено ряд наболілих та складних питань.

«Як бачимо, по результатам Агенції, громадськість здатна творити новітню історію України вже сьогодні, брати на себе відповідальність і будувати ту країну в якій ми бажаємо жити. Те що сьогодні відбувається в країні – це не є закономірність, це лише не вміння та не бажання деяких можновладців навести лад. Саме громадські організації можуть внести свій неоціненний вклад на шляху розвитку нашої держави. І лише об’єднавшись – ми змінимо правила гри!», – Євгеній Глєбов.

 

Від admin

Коментарі закриті.