Система GPS-моніторингу громадського транспорту Mapamagic запрацює у місті Дрогобич Львівської області. Користування черкаською розробкою на рік купила Дрогобицька міська рада. На сьогодні між розробниками та міськрадою вже укладено договір про співпрацю. Систему було придбано в межах міської програми «Розвиток інфраструктури міста: розумні громадські перевезення міста». Окрім того, Дрогобич закуповує у ще однієї компанії GPS-обладнання, інформацію з яких і оброблятиме система Mapamagic. Нині вже розпочалось налаштування системи для Дрогобича.
– Для нашої команди це великий крок вперед. Вдвічі приємно працювати із Дрогобичем, адже це місто визнано кращим у сфері відкритих даних. Переконаний, що вдалий досвід роботи в цьому місті стане прикладом і поштовхом для решти, – говорить лідер компанії eKreative, що є розробником системи, Віктор Євпак. – GPS-трекінг – лише початок впровадження повноцінної транспортної реформи у Дрогобичі. Як мені відомо, з кінця зими місто також розпочинає роботу із налаштування єдиного електронного квитка, закуповує валідатори для цього. Ми технічно розглядаємо, як можемо бути корисні також у цьому процесі.
За словами Євпака, як і раніше, команда Mapamagic готова надавати безкоштовно послуги в Черкасах і розширювати кількість маршрутів за умови бажання міської влади та перевізників.
– Оскільки не бачимо зацікавлення з боку міської влади Черкас, працюємо зараз більш локально. Зокрема, встановлюємо трекери та приватній снігоприбиральній техніці, яку залучає місто. Тепер містяни зможуть бачити в режимі онлайн повноцінну картинку роботи під час та після снігопадів. Минулої зими ми встановили трекери на комунальній техніці КП «ЧЕЛУАШ», проте цього року вони виконують лише частину роботи на вулицях міста, – пояснює Віктор Євпак.
 За інформацією “Провінція“.

Від Author 2

Коментарі закриті.