Упродовж 2019 року КП «Черкаситеплокомуненерго» планує провести реконструкцію мереж на вулиці Хрещатик, Кобзарській, Надпільній та О. Дашковича. Про це розповів директор комунального підприємства Павло Карась під час обговорення проекту інвестиційної програми. Її на своєму засіданні більшістю голосів погодив виконавчий комітет.

– Насамперед, ми хочемо зменшити втрати теплової енергії в мережах та покращити гідравлічний режим, – прокоментував Павло Миколайович. – Сума коштів, яка необхідна для втілення інвестиційної програми, сягає понад 15 мільйонів гривень. У структурі тарифу ця складова становитиме 2 відсотки. Це один із найнижчих показників в Україні. До слова, за останні шість років жодних інвестиційних програм на підприємстві не затверджували. 
Так, у планах на наступний рік – реконструкція теплової мережі протяжністю 490 метрів на вулиці Хрещатик. Нині вона в аварійному стані. Як приклад, перед закінченням опалювального сезону 2017-2018 років стався порив на ділянці між вул. І.Франка та Університетською. Ще на трьох ділянках – в межах проведення гідравлічних випробувань. Тож на підприємстві замінити цю мережу.

Крім того, реконструкція теплової мережі передбачається і на вулиці Кобзарській до вулиці до Чехова. Натепер жителі будинків, яким подають тепло через ці мережі, скаржаться на низьку температуру повітря у їхніх квартирах. У наступному році проведуть і заміну труб із закриттям котельні на вулиці Надпільній, 220 з переключенням споживачів до котельні на вулиці Дашковича, 62. Водночас, планується технічне переоснащення цієї котельні, зокрема, задля зменшення споживання газу. Також хочуть замінити й мережу на вулиці О. Дашковича.

За інформацією Черкаської міської ради. 

Від Author 2

Коментарі закриті.