Черкаський «Азот», що входить до хімічного бізнесу Group DF, за 11 місяців 2018 року спрямував 4,6 млн гривень на реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності. Зокрема, пріоритетними напрямами стали проекти, направлені на підвищення якості освіти та медицини, допомога місцевим громадським організаціям та інші благодійні проекти у місті.

«Наша позиція щодо соціальної відповідальності залишається незмінною. Незважаючи на труднощі, ми продовжуємо реалізовувати соціальні проекти не тільки на підприємстві, але й для міста в цілому. У період кризи в першу чергу скорочується фінансування соціальних проектів з боку держави, і завдання бізнесу полягає у тому, щоб продовжувати допомагати містам та поліпшувати якість життя їх мешканців, – прокоментував Голова Правління Черкаського «Азоту» Віталій Скляров. – Ми надалі опікуємось десятьма школами міста, з якими укладені шефські угоди, допомагаємо дошкільним закладам та медустановам, місцевим громадам та безпосередньо місту у втіленні соціально значимих ініціатив». 

За словами Склярова, допомога освітнім закладам не обмежується лімітованим обсягом робіт, а здійснюється на постійно діючій основі. «Директори шкіл надсилають нам заявки на проведення необхідних  робіт у  навчальних закладах. У відповідності із цими заявками, ми формуємо робочий план та після цього поступово його виконуємо».

З початку 2018 року Черкаський «Азот» надав черкаським школам фінансову допомогу та послуги на суму близько 1,6 млн гривень. Зокрема, підприємство профінансувало придбання необхідних будівельних матеріалів, забезпечило спецтехнікою, до початку навчального року допомогло у проведенні поточних ремонтних робіт у класних кімнатах, їдальнях та інших допоміжних приміщеннях.

Наприклад, тільки за вересень-листопад цього року працівники підприємства здійснили ремонтні роботи у СШ №12 та СШ №13 – було усунуто пошкодження теплотраси та демонтовано аварійні конструкції, у СШ №4 було відремонтовано частину покрівлі, що протікала, налагоджено систему опалення та ліквідовано порив на колекторі.

На реалізацію проектів для дітей було спрямовано близько 2 млн гривень. Зокрема, на виготовлення парканчиків для дитячих майданчиків направили 1,4 млн гривень, на придбання та установку дитячих ігрових і спортивних майданчиків – понад 237 тисяч гривень, 192 тисячі гривень виділили на потреби дитячого дошкільного закладу «Щасливе дитинство».

Допомога медичним закладам також залишається одним з пріоритетних напрямів соціальної відповідальності підприємства. У нинішньому році Черкаський «Азот» надав допомоги у формі ремонтних послуг майже на 600 тисяч гривень Третій Черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги. Зокрема, було проведено ремонти у палатах для хворих, кабінетах для персоналу та інших допоміжних та службових приміщеннях.

Допомога благодійним та релігійним організаціям склала понад 400 тисяч гривень, з яких 100 тисяч гривень використано на допомогу Черкаській єпархії Української православної церкви Київського патріархату на будівництво храму, понад 200 тисяч гривень було виділено благодійному фонду ветеранів-хіміків та майже 100 тисяч гривень підприємство направило на реалізацію інших благодійних проектів для мешканців міста.

У виконанні робіт були задіяні структурні підрозділи Черкаського «Азоту».

Крім того, Черкаський «Азот» виконує умови колективного договору, укладеного між адміністрацією та працівниками, в рамках якого значна частина ресурсів направлена на поліпшення рівня життя багатотисячного колективу. Виробничники продовжують отримувати спеціальну допомогу та різноманітні виплати, серед яких і допомога багатодітним сім’ям співробітників. Ряд програм стосуються безпосередньо поліпшення умов праці і безпеки виробництва. Також завод, як і раніше, організовує відпочинок та оздоровлення працівників та їх дітей, проводить спортивні заходи для персоналу, різні програми навчання, підвищення мотивації та кваліфікації персоналу.

За інформацією прес-центру ПАТ “Азот” м.Черкаси.

Від Author 2

Коментарі закриті.