Черкаські депутати внесли зміни до раніше ухваленого рішення «Про міський бюджет на 2018 рік». За них під час сесії 17 грудня висловилося 33 обранці. Це голосування, передовсім, дозволить виплатити заробітну плату працівникам комунального підприємства «Черкасиелектротранс» та компенсувати частину коштів у межах співфінансування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

– Цим рішенням депутати розблокували ту ситуацію, яка склалася в Черкасах із головним кошторисом міста. Як відомо, ухвалою суду було заблоковано зміни до бюджету, ухвалені на сесії 22 серпня, – прокоментувала директор департаменту фінансової політики Наталії Джуган. – Прийняті коригування дозволять нам профінансувати тролейбусний парк, а ще – спрямувати заплановані кошти для наших ОСББ.

За її словами, депутати затвердили секвестр бюджету в розмірі близько 130 млн грн.

Видаткову частину бюджету, як розповів голова бюджетної комісії Юрій Тренкін, у зв’язку з невиконанням дохідної частини зменшили на 116 млн грн. Під час обговорення депутати, крім того, зняли ще 14 мільйонів, за які передбачали закупівлю ангіографа.

– Ми пропонуємо зняти 82 мільйони 183 тисячі гривень із департаменту житлово-комунального комплексу, ще 17 мільйонів 633 тисячі гривень – із департаменту архітектури та містобудування, 4 млн 54 тисячі гривень – із департаменту організаційного забезпечення, 856 тисяч гривень – із департаменту економіки та розвитку, 2 млн 300 тис. грн – із департаменту соціальної політики, 14 млн 471 тис. грн – із департаменту освіти та гуманітарної політики, – прокоментував Юрій Тренкін.

Крім того, депутати перерозподілили видатки в межах деяких структурних підрозділів та офіційні трансферти (одна з таких, зокрема, на оплату праці педагогам та закупівлю медикаментів).

Під час цієї сесії обранці також затвердили до 1 липня 2019 року зміни до Програми розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси.

За інформацією Черкаської міської ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.