Черкаський споживач неухильно рухається до безготівки. Нові фінансові технології все більше проникають у повсякденне життя, дозволяючи здіснювати оплату лише завдяки смартфонам, якими користуються більше 60% українців. Одна з таких технологій QR-код. Він простий і майже не має потреби в додатковому обладнанні. Завдяки цьому QR-код підкорив світовий ринок офлайн-платежів за допомогою смартфонів. Наприклад, обсяги розрахунків за допомогою QR у Китаї перевершили звичні нам способи оплати. Тепер він доступний в Україні, зокрема у Черкасах. Українські платіжні компанії запровадили оплату QR там, де всі звикли платити винятково готівкою. Зокрема, і в платіжних терміналах, які ви звикли бачити на кожному кроці.

Оплата за допомогою Mastercard QR — це зручно для користувача, тому що можна оплатити лише з допомогою смартфона. не треба маи з мобою платіжні картки чи кеш, аби оплатити якісь послуги чи сервіс, – зазначає Андрій Клесов,  віце-президент з розвитку бізнесу  MasterCard Europe.

Дя того, щоб зробити оплату черкасцям треба мати смартфон та додаток EasyPay або будь-який інший додаток, який має гаманець Masterpass.  Ми обираємо в терміналі послугу, яку хочемо оплатити, далі обирайте “спосіб оплати” – Masterpass.  Скануєте QR та підтверджуєте оплату на своєму смартфоні. Це зручно та безпечно, – пояснює Артем Авраменко, комерційний директор EasuPay.

За інформацією “ТСН“.

Від Author 2

Коментарі закриті.