Зимові розваги в середмісті Черкас – на Центральному стадіоні запрацювала нова ковзанка «Слайз». Вона – зі справжнім льодом. Облаштували її за європейськими стандартами на площі 56 на 26 метрів. Випробувати крижаний майданчик усі охочі зможуть у будь-який
день тижня – із десятої ранку до десятої вечора. Одночасно на ньому зможуть перебувати до півтори сотні людей.

– Ми продовжуємо розвивати Черкаси в контексті перетворення нашого міста на спортивну столицю України, – сказав під час відкриття арени заступник міського голови Юрій Ботнар. – Ми й надалі спільними зусиллями відкриватимемо подібні ковзанки, футбольні майданчики, облаштовуватимемо відкриті ринги, оновлюватимемо інвентар у спортивних школах. Ми йдемо до того, аби повністю забезпечити нашу спортивну спільноту. Бажаю всім менше падінь та більше перемог!

Загалом же, за задумом, на цій ковзанці можна не лише провести цікаво дозвілля. Ця арена передбачає можливість проведення тренувань із хокею або ж фігурного катання.

Над зведенням критої ковзанки працювали приватні інвестори. Подібна вже функціонує в містах Кропивницький та Южноукраїнськ Миколаївської області. Повітряна конструкція – тимчасова. Як розповідає директор ковзанки «Слайз» Катерина Скороход, вона витримує і снігові навантаження, і сильні вітри.

– На льоду можна перебувати 45 хвилин. Під час купівлі квитка людина отримуватиме картку, яку потрібно просканувати на турнікеті перед виходом на лід, – розповідає пані Катерина. – Утім, раптом відвідувач, для прикладу, втомиться від катання або ж захоче випити чаю, він зможе вийти в будь-який момент – навіть якщо в нього залишився час, і вже потім повернутися на ковзанку.

Вартість квитків зі своїми ковзанами для дорослих становить 100 грн за годину, для дітей (до 12 років) – 70 грн. Тоді як за прокат ковзанів доведеться доплатити ще 30 грн.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.