Днями в Умані відбулося урочисте відкриття «Першого молочного кооперативу». Тут підсумували й перший рік роботи лабораторії якості молока Uman Labs.

«Дуже хочу подякувати членам Асоціації виробників молока, людям які є фанатами молочної справи. Разом ми навчимося працювати пліч-о-пліч  і робити з вашого якісного молока якісний продукт, який зможемо продавати на зовнішніх ринках» –  поділився Андрій Дикун.

«За прогнозами усіх аналітиків, попит на молочну продукцію зростає пропорційно збільшенню населення планети. Теперішні лідери молочного ринку не зможуть задовольнити стрімко зростаючий попит. Відтак усі абсолютно резонно дивляться на Україну як на країну, що  протягом 10 років може увірватись  в ТОП-10 виробників молочної продукції у світі. Але для того, щоб посилити свою присутність на ринку, необхідна повноцінна співпраця з відповідною економічною віддачею. Потрібно гарантувати безпечність, простежуваність молока та якість сировини, що допоможе нам максимально реалізувати молочний потенціал України» – розповіла Ганна Лавренюк, віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ).

Директор Uman Labs, Андрій Білан  підбив підсумки першого року роботи лабораторії та розповів про досягнення в підвищенні якості молока на вітчизняних фермах, після чого гості мали змогу поставити актуальні питання фахівцям АВМ та Uman Labs.

«За рік роботи фахівці лабораторії Uman Labs розробили діагностичний набір М-КІТ, що дозволяє за добу визначити збудників маститу на території ферми. Крім того, недавно ми розробити М-LAB, мобільну лабораторію, яку вже встигли представити на виставці Eurotir. Також маємо кілька розробок, що наразі знаходяться на стадії патентування. Далі ми плануємо розширювати кількість послуг та збільшення клієнтської бази» – зазначив Андрій Білан.

Захід завершився дегустацією продукції «Молокія», ПрАТ «Тернопільський молокозавод»  та розіграшем приємних подарунків, серед яких діагностичний набір М-КІТ.

Нагадуємо, що перспективи та актуальні для молочного бізнесу теми обговорять на ХІІ Міжнародному молочному конгресі – ключовій події молочної галузі України.

За інформацією Асоціації виробників молока.

Від Author 2

Коментарі закриті.