Відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбуватиметься за такими пріоритетами діяльності управління:

 1. Формування патріотичної свідомості молоді; популяризація українського культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності.
 2. Пропаганда та формування здорового способу життя, свідомого ставлення молоді до збереження здоров’я, боротьби зі шкідливими звичками.
 3. Формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та екосвідомості.
 4. Інформаційно-просвітницькі заходи з питань профілактики торгівлі людьми.
 5. Інформаційно-просвітницькі заходи з питань гендерної рівності та протидії домашньому насильству.
 6. Підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей.
 7. Розвиток та підтримка молодіжного лідерства та компетенцій молодих людей для реалізації молодіжної політики в області.
 8. Організація фотовиставок на тему «Світ очима молоді».

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

 • Реалізація проектів в районах області;
 • Результативність;
 • Залучення молоді на етапах підготовки та реалізації проекту (в тому числі молоді з числа внутрішньо переміщених осіб);
 • Мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно зі списком учасників.

Термін подання пропозицій: з 5 грудня 2018 року по 5 січня 2019 року.

Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіантах до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м.Черкаси, вул..пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у трьох примірниках. Контактні телефони 063-352-76-91, 096-018-44-83.

Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат. Проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть.

Пакет документів для заповнення додається за посиланням.

За інформацією Канівської міської ради. 

Від Author 2

Коментарі закриті.