У 2018 році роботодавці Черкаської області стали активно шукати працівників на вакансію «Статистик». На пошук відповідних кадрів зазвичай йде не більше п’яти днів. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 4-6 тис. грн. Про це сайту “04744.info” нещодавно повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Черкаського обласного центру зайнятості.

– З початку 2018 року від роботодавців Черкащини надійшло 153 вакансії статистиків, економістів-статистиків та статистиків медичних, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 118 вакансій, ― йдеться у повідомленні.

Наразі «Аналіз даних» та «Статистика» є найпоширенішими і найпрестижнішими прикладними математичними спеціальностями в університетах Європи, Америки та Азії.

Студенти, які опановують спеціальність «Статистика» за спеціалізацією «Аналіз даних», отримують фундаментальну найсучаснішу спеціальну математичну й аналітичну підготовку.

Зокрема, вони проходять курси математичного та функціонального аналізу, лінійної алгебри, диференціальних рівнянь, теорії ймовірностей, математичної статистики та теорії випадкових процесів. Крім того, студенти вивчають мову С++, об’єктно-орієнтоване програмування, Visual Basic, SQL, мову програмування R, TEX, сучасні математичні пакети MATLAB, Maple та Statistica.

Аналітик даних — одна з найпрестижніших і найдефіцитніших професій. Попит на аналітиків даних як в Україні, так і за кордоном постійно росте.

Від Author 2

Коментарі закриті.