Цьогоріч зелена красуня радуватиме око черкасців  та гостей нашого міста на Соборній площі, де відбуватимуться головні новорічні святкування. Попередньо на площі було змонтовано металевий каркас, а сьогодні на нього кріплять невеличкі сосни. Загалом на створення  цілісної зеленої красуні використають більше двохсот дерев.

У департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради повідомили, що заввишки головна новорічна ялинка перевищить 23 метра.
А вже у вихідні – 15-16 грудня – КП «Міськсвітло» планує повністю прикрасити її  святковими гірляндами, іграшками та яскравою ілюмінацією.
Директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін повідомив, що все новорічне оздоблення – старе, придбане впродовж останніх років.
Тому з міського бюджету цьогоріч на ці потреби не було використано жодної копійки.
Хоча, зауважує, що їх підприємство ініціюватиме перед членами виконавчого комітету та депутатами закласти видатки у міському бюджеті на наступний рік і відповідну  пропозицію у ПСЕР щодо придбання штучної ялинки для міста. Таким чином, за його словами, вдасться утриматись від використання живих сосен.
За інформацією Черкаської міської ради. 

Від Author 2

Коментарі закриті.