11 грудня в Києві проходив Форум «Громада, дружня до дітей та молоді: відзначення громад-кандидатів».
Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
У форумі взяли участь заступник Голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лора Білл, заступник представника ФН ООН в Україні Павло Замостьян, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна, голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан привітав громади-кандидати з отриманням нового статусу і побажав їм, щоб цей статус не став формальністю, а зробив життя в громадах для дітей і молоді більш комфортним. Також виконавчий директор АМУ закликав міста залучати молодь до розбудови громад:
Ті міста, які вже залучають дітей та молодь до управління та створення стратегій розвитку, вже виграють. Треба спільно працювати, адже молодь – це драйвер якісних змін.
Статус громад-кандидатів на отримання звання «Громада, дружня до дітей та молоді» отримали міста: Одеса, Вінниця, Львів, Дружківка (Донецька область), Кременчук (Полтавська область), Умань (Черкаська область), а також Білозірська ОТГ (Черкаська область), Біляївська ОТГ (Одеська область), Новоборівська ОТГ (Житомисрька область), Новознам’янська ОТГ (Полтавська область) та Новоукраїнська ОТГ (Кіровоградська область).
Асоціація міст України вітає ці громади з отриманням статусу громад-кандидатів «Громада, дружня до дітей та молоді»

Від admin

Коментарі закриті.