Відтепер школярі міста Умань матимуть змогу пройти профдіагностичне тестування в режимі онлайн. Учні зможуть отримати рекомендації щодо вибору професії та напряму професійного навчання. Також тестування дозволяє визначити, чи є у дитини схильності до підприємницької діяльності.

Нещодавно Уманський міський центр зайнятості провів семінар для працівників загальноосвітніх навчальних закладів Умані, на якому освітяни мали змогу ознайомитися з роботою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри.

«Результати тестування мають високу прикладну значимість у сфері профорієнтації в цілому та профорієнтації учнівської молоді зокрема. Цей проект покликаний зробити професійне консультування загальнодоступним та цікавим для молоді», ― зазначила провідний фахівець з профорієнтації Уманського міського центру зайнятості Тетяна Задорожко.

На презентації нового проекту служби зайнятості були присутні двадцять заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів загальноосвітніх шкіл міста.

Довідково.

Щоб пройти тестування, потрібно перейти на офіційний сайт Державної служби зайнятостіdcz.gov.ua та обрати блок «Пройти тестування». Також можна скористатись посиланнямmyprofession.com.ua. Після реєстрації надсилається код доступу до персонального кабінету для проходження тестування.

За інформацією сайту міста Умань. 

Від Author 2

Коментарі закриті.