У поліції презентували програму фінансового лізингу, яка дасть змогу поліцейським та рятувальникам придбати житло на вигідних умовах.
Для отримання власного житла поліцейському необхідно виконати всього чотири умови – вислуга не менше 2-х років, не менше 5-ти років до виходу на пенсію, співробітник має перебувати на квартирному обліку, строк лізингу не більше 20-ти років.

 

2018 12 11 житло пол1

«Ми зацікавлені в тому, аби лейтенанти ставали генералами. Аби ви рухалось по цій вертикалі і не втрачали мотивацію. Нам вдалось переконати уряд, парламент, керівництво країни в тому, що фінансування правоохоронців та військових, забезпечення перспективи для них є нашим ключовим пріоритетом. Основа нашої системи – компетентний мотивований поліцейський. Щоб зміцнити мотивацію до щоденної роботи і особистого розвитку ми започатковуємо велику мотиваційну програму. Основа цієї програми – забезпечення поліцейського житлом, соціальний пакет та система навчання», – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, перший етап програми складається з декількох компонентів:

«Перший – збільшення грошового забезпечення. З 1 січня 2019 року заробітна плата поліцейських буде збільшена на 30%. Другий – Кабмін вже схвалив постанову і кожен поліцейський, який платить за оренду житла, при умові належного оформлення договору оренди, буде отримувати компенсацію. Але цього не достатньо і ми прийняли рішення, що треба зайнятися основними питаннями побуту. Нам вдалося реалізувати програму іпотеки. Кабінет Міністрів проголосував за цю програму і вона внесена в бюджет на 2019 рік. Введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років – основний компонент нашої мотиваційної програми», – сказав Арсен Аваков.

 

2018 12 11 житло пол2

За інформацією “Сміла.ua”.

Від Author 2

Коментарі закриті.