У понеділок, 10 грудня, о 14:00 в малій сесійній залі Черкаської міської ради (вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 206) відбудеться публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо концепції транспортної реформи у Черкасах.

У місті вже кілька років триває дискусія щодо необхідності та шляхів реформування транспортної системи. Наразі є сформований проект концепції транспортної реформи, який цілком може бути схвалений до кінця 2018 року.

Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, підприємцями та активістами обговорять умови і терміни впровадження транспортної реформи в Черкасах, критерії якості надання послуг, впровадження сучасних технологій обліку та контролю.

Питання публічної консультації:

1) Якою має бути модель транспортної реформи?
2) Як створити умови для якісного й комфортного перевезення пасажирів?
3) Яким чином налагодити взаємодію з пасажирами задля громадського контролю якості надання транспортних послуг?

Учасники обговорення:

1) Віктор Москаленко, начальник управління транспорту Черкаської міської ради;

2) Віктор Євпак, керівник черкаської ІТ-компанії eKreative, розробник системи трекінгу громадського транспорту MapaMagic;

3) Павло Мосійчук, розробник однієї з концепцій транспортної реформи в Черкасах;

4) Дмитро Кухарчук, голова Черкаського обласного осередку “Національного корпусу”.

Модератор — Сергій Пасічник, представник ГО “Центр UA” в Черкаській області.

ГО “Центр UA” продовжує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій із залученням представників різних зацікавлених сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і підтриманими громадою.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном (066) 217 24 55 (Сергій Пасічник).

Публічна консультація відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Від Author 2

Коментарі закриті.