Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив місця для сезонної торгівлі новорічними ялинками, що здійснюватиметься з 20 до 31 грудня з 8:00 до 20:00. У зазначеному рішенні доручено КП “Черкаські ринки” укласти договори про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою міста у місцях сезонної торгівлі новорічними ялинками.

А також – облаштувати й утримувати місця сезонної торгівлі новорічними ялинками в належному санітарному стані та укласти угоду на вивезення відходів й забезпечити її виконання.

Ціни на ялинки становитимуть в середньому від 60 гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 200 грн., в залежності від висоти.

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, оскільки вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Продаж новорічних ялинок буде організований у всіх лісгоспах та лісництвах області. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових майданчиках.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.