Кабінет Міністрів України 6 грудня спрямував 11 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток Канівщини, Золотоніщини, Черкаського району та міста Черкаси, які входять в межі 197 виборчого округу. В основному кошти спрямують на медичні, освітні та інфраструктурні проекти. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб.

– Дуже символічно, що в переддень Дня місцевого самоврядування Кабінет Міністрів України під головуванням Володимира Гройсмана виділив додаткових 11 млн гривень за моїм поданням для розвитку освіти, медицини, інфраструктури Канівщини, Золотоніщини та Черкаського краю,- написав депутат.

Також він звернувся до відповідних органів місцевого самоврядування, аби кошти були належним чином зараховані до бюджетів та використані за призначенням.

Так, на місто Канів надійде 2 млн 675 тис. грн на придбання спеціальної техніки для Комунального підприємства «Місто», завершення капремонту спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов та на придбання облаштування для сцени актової зали Канівської гімназії імені Івана Франка.

Для Канівського району виділено 718 тис. грн на будівництво мереж вуличного освітлення в селі Курилівка, на придбання та встановлення дитячих ігрових майданчиків для Литвинецької ЗОШ, Бобрицького та Хмільнянського НВК. Спортивний майдачик збудують для Келебердянського НВК, придбають мультимедійні комплекси для закладів загальної середньої освіти Канівського району

Для міста Золотоноша спрямують 371 тис. грн на придбання мінітрактора та навісного обладнання до нього, соляного галогенератора для Золотоніської санаторної школи-інтернату. Також заплановано придбання обладнання для розширення матеріально-технічної бази Золотоніського професійного ліцею.

Для Золотоніського району спрямують 3 млн 824 тис. грн на капремонтчастини приміщення Золотоніської районної бібліотеки, приміщення дитячої установи «Колосочок» с. Нова Дмитрівка, проведуть заміну вікон та дверей у ДНЗ «Казка» с. Піщане. Проведуть капремонти вуличного освітлення у селах Бубнівська Слобідка, Вознесенське, Гельмязів, Благодатне, Дмитрівка,  Домантове, Кропивна, Коробівка, Шабельники, Плешкані. Дитячі ігрові майданчики заплановано встановити у Подільському, Богданах, Привітному, Софіївці, Синьооківці та Вознесенському. Кошти також спрямовані на встановлення спортивних багатофункціональних майданчиків у Калениках, Піщаному, Кропивні та Ковтунах. Спортивну залу відремонтують у Богуславецькому НВК.

Серед проектів у галузі медицини, проведуть капремонт у фельдшерсько-акушерському пункті с. Кропивна. У Золотоніській ЦРЛ проведуть капітальні ремонти у хірургічному відділенні та операційному блоку, капітальний ремонт із утепленням та заміною покрівлі приміщень будівлі пологового відділення Золотоніської ЦРЛ та придбають меблі. Та інші інфраструктурні проекти.

У місті Черкаси один мільйон гривень виділено на  придбання деревообробних станків для ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Також заплановано капремонт прилеглої території Черкаської ЗОШ № 29.

Для Черкаського району надійде 2 млн 412 тис. грн на закупівлю комп’ютерної та побутової техніки для шкіл, дошкільних навчальних закладів та амбулаторій сіл. В с. Руська Поляна проведуть будівництво мереж вуличного освітлення. Придбають діагностичні телемедичні комплекси сімейної медицини для амбулаторій ЗПСМ сіл Руська Поляна, Мошни, Тубільці. Комп’ютерну та побутову техніку придбають для КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (амбулаторій ЗПСМ сіл Яснозір’я, Тубільці, Софіївка, Байбузи, Мошни, Кумейки, Геронимівка, Шелепухи, Будище, Свидівок, Руська Поляна). Меблі медичного призначення заплановано закупити для КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (амбулаторій ЗПСМ сіл Яснозір’я, Софіївка, Байбузи, Мошни, Геронимівка, Тубільці, Будище, Руська Поляна, Свидівок). у с. Мошни проведуть ремонт вуличного освітлення.

За інформацією “Про Все“.

Від Author 2

Коментарі закриті.