Інфекційне відділення для дітей Уманської міської лікарні №3 отримало нове сучасне обладнання ― компресійні інгалятори для профілактики і лікування захворювань дихальних шляхів та ваги для вимірювання і контролю маси тіла немовлят.Крім того, Уманську міську лікарню забезпечили комплектами одноразових медичних рукавичок, що гарантуватиме максимальний рівень гігієни під час будь-яких маніпуляцій.

Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

«Здоров’я ― найважливіша цінність кожного. Тому значну увагу приділяю питанню охорони здоров’я та допомозі лікарням на окрузі», ― написав парламентар на своїй сторінці у Facebook.

Антон Яценко також відзначив співпрацю у цьому питанні з Євгенієм Клімовим, депутатом Черкаської обласної ради від фракції партії «Відродження» та директором Благодійного фонду «Сучасне село та місто».

Інвентар на Уманську міську лікарню за дорученням народного депутата передала лідер фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірина Плетньова.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка Уманська міська лікарня отримала рентген-апарат з функцією флюорографії, автоклави, багатофункціональні ліжка, приліжкові столи, медичні засоби та інше обладнання, необхідне для роботи медичного закладу.

За інформацією сайту міста Умань.

Від Author 2

Коментарі закриті.