З 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року в ПриватБанку проходитиме акція для власників Картки Юніора. Головним призом акції стане неймовірна подорож до Legoland у Німеччині для родини до 4 осіб.
“Для участі в акції необхідно зробити одну просту річ, – каже керівник ЮніорБанку Черкаського регіонального управління ПриватБанку Андрій Вовченко. – потрібно всього лише зареєструватися на спеціальній Інтернет-сторінці та здійснити розрахунок карткою Юніора в будь-якому магазині. Чим більше розрахунків – тим більше шансів на перемогу і незабутню подорож до світу Lego. Це шанс здійснити чиюсь заповітну мрію”.
Окрім головного подарунку, щомісяця до кінця акції розігруватимуться заохочувальні призи – 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.
“Подарунків багато не буває, – подумали в ПриватБанку разом із друзями – компанією Mastercard. – І вирішили зробити найкрутішу акцію для дітей”.

Пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону можна на Інтернет-сторінці акції. До участі в акції допускаються діти 6-17 років – власники Картки Юніора Mastercard. Умовою участі в акції є мінімум один розрахунок у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті), а кожен наступний чек збільшуватиме шанс на перемогу.

Оформити Картку Юніора можна безкоштовно з дитиною або без неї в найближчому відділенні ПриватБанку.

Картка Юніора

  • Перша безкоштовна банківська картка для школярів.
  • Батьківський контроль витрат дитини.
  • Безкоштовне навчання в школі фінансової грамотності.

Для оформлення картки необхідні:

  1. свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);
  2. довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);
  3. електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);
  4. наявність у батьків картки «Універсальна» та особистого номера телефону в дитини.

За інформацією прес-служби ПриватБанку в м. Черкаси.

Від Author 2

Коментарі закриті.