Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення провести службове розслідування з приводу відключення черкаських гуртожитків  від електроенергії. Наразі підготовлено лист-звернення до керівника ПАТ «Черкасиобленерго» і сьогодні відбудеться нарада, на якій вирішуватимуть це питання. Про це повідомили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Анатолій Бондаренко дав доручення провести розслідування з приводу того, чому виникла така ситуація і хто в цьому винен. Також члени виконкому запевнили, що не допустять відключення цих об’єктів від електропостачання. Нагадаємо, раніше директор КП “Придніпровська СУБ” Марія Бінусова писала на своїй сторінці у Facebook про те, що через борг  у 800 тисяч гривень комунального підприємства перед Черкаським міським РЕМом останнє має намір відключити від електропостачання об’єкти, які окрім квартплати користуються електроенергією.

Керівник Черкаського міського РЕМу Вадим Трохимець у коментарі«Про все» підтверджує, що завтра будинки КП «Придніпровська СУБ» мали відключати від електропостачання.

– Ми постачали електроенергію відповідно до договору, але з вересня виплати від КП «Придніпровська СУБ» у повному обсязі припинилися  і на перше листопада загальна сума боргу становила понад мільйон гривень. Окрім 10-ти гуртожитків, які заборгували близько 800 тисяч, є ще місця загального користування багатоквартирних будинків, їхня виробнича база тощо.  Тобто загалом близько 600 точок обліку, – прокоментував Вадим Трохимець.

Також керівник Черкаського міського РЕМу додав, що зараз питання вирішується із міською владою і вже завтра варто чекати на офіційне рішення.

Від Author 2

Коментарі закриті.