П’ятитисячного клієнта з еквайрингу у ПриватБанку чекали з минулого місяця. І ось, нарешті, він – саме цей бізнесмен, що отримав подарунок від банкірів – безкоштовне річне обслуговування з еквайрингу.
“Це було дуже несподівано і якось ніяково, – розповідає підприємець Олександр Гуржий, – адже до дзвінків з банку я, як клієнт та бізнесмен, звик, а от повідомлення про подарунок мене вразило. Для підприємця це неабиякий плюс. Кількість власників пластикових карток, які активно користуються ними для безготівкових розрахунків, значно зросла, і без терміналу вже важко уявити успішну роботу торгової точки”.

“Кількість бізнес-користувачів еквайрингу в Черкаському регіоні продовжує зростати, – говорить керівник напрямку “Еквайринг” Черкаської філії ПриватБанку Оксана Васильєва. – Більш того, еквайринг – це збільшення обороту та підйом середнього чеку на 28,6% та значне скорочення витрат на інкасацію або здавання виручки”.
POS-термінали ПриватБанку приймають до оплати всі типи карток платіжних систем Mastercard, Visa та “Простір” та підтримують технологію безконтактної оплати. Банкіри проводять безкоштовне навчання для персоналу підприємця, надають витратні матеріали для POS-терміналів та цілодобово консультують персонал у ході роботи. Підприємець може отримувати загальні, бухгалтерські та аналітичні виписки з еквайрингу в електронному вигляді через систему Приват24.

 

“Підприємці активно користуються функцією “Мультимерчант”, за допомогою якої через один POS-термінал можуть приймати оплату декілька підприємців, – продовжує Васильєва Оксана. –  Під час проведення операції достатньо вибрати підприємство, за яким хочете здійснити оплату. Це дозволить бізнесмену розділити фінансові потоки за різними товарами або послугами одного торгового підприємства”.
Із більш ніж 145-тисячної всеукраїнської мережі  POS-терміналів ПриватБанку 5067 терміналів працюють саме на Черкащині. Щодня процесинг банку опрацьовує в середньому 73 млн транзакцій.
За інформацією прес-служби ПриватБанку в м. Черкаси.

Від Author 2

Коментарі закриті.