Із грудня споживачі Черкащини отримуватимуть електроенергію від нового постачальника ТОВ “Черкасиенергозбут”. Відповідні зміни сталися через реорганізацію ПАТ “Черкасиобленерго”. Обленерго тепер виконує функцію розподільника електроенергії. Реорганізацію проводять відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії”. Перехід до нового постачальника буде автоматичним.

Стосовно ціни за спожиту електроенергію, то вона буде змінюватись. Інформацію оприлюднять на сайті «Черкасиенергозбут». Умови та порядок оплати для побутових споживачів залишаться незмінним. Для юридичних – потрібно заключати договори: один на розподіл, інший на постачання електроенергії, яку будуть отримувати, – інформують у ТальнівськомуРЕМі.

Процес переходу до нового постачальника електричної енергії буде здійснюватись в максимально комфортний для споживачів спосіб з дотриманням вимог чинного законодавства. Більш детальний порядок та умови проведення договірної процедури буде оприлюднено на сайті нового товариства та додатково доведено до споживачів, – повідомлять в «Черкасиенергозбут».

за інформацією “Вісті Черкащини“.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.