Черкащина і надалі залишатиметься надійним партнером для інвесторів. Створення належних умов для їх роботи на Черкащині з дотриманням умов чесної конкуренції – у пріоритеті для області. На цьому наголосив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні паном Алексом Ленартсом.

Нині в області, окрім компанії «Гранекс-Черкаси», працює ще два підприємства з інвестиціями з Бельгії. Вони працюють у сфері переробки та виготовлення устаткування. Втім, наразі іноземні виробники іноді стикаються з нечесною конкуренцією, зауважує директор «Гранекс-Черкаси» Том Ван Гойя.

– В умовах розумної конкуренції, участь органів влади у роботі інвестора абсолютно виключається, – наголосив керівник області. – Запевняю, що будь-який інвестор, який готовий залучати ресурс в економіку Черкащини, особливо у соціальні проекти, створювати нові робочі місця чи виробництва, є пріоритетними для нас. Факти недобросовісної конкуренції, іноді з повною відсутністю елементарної культури у веденні бізнесу, врахування інтересів конкурентів, на жаль, є. Втім ми жодного сприяння таким протиправним діям не надаємо. Надалі ми розбиратимемося з такими фактами.

Олександр Іванович додав, що розраховує на подальший успішний діалог з представниками бельгійських компаній на Черкащині. Наступна зустріч з інвесторами буде спрямована на налагодження та поглиблення співпраці з інвесторами, зокрема з «Гранекс-Черкаси».

За інформацією Черкаської ОДА. 

Від Author 2

Коментарі закриті.