Нещодавно на території Бужанської опорної школи відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика. Проект реалізовано шляхом співфінансування коштів в рамках виконання Програми Лисянської районної ради щодо підтримки місцевого самоврядування на 2018 рік та бізнесу.

З ініціативою облаштувати на території навчального закладу спортивний майданчик виступила сільський голова Бужанки Валентина Стадник. До хорошої справи долучилися засновник ТОВ “Епіцентр К” Олександр Герега, а також депутати Ярослав Попко, Володимир Попко, Тетяна Гордієнко, Марія Запорожець, Андрій Попко, Андрій Багателя.

На пустирі збудували з тротуарної плитки алеї з оригінальними лавочками, волейбольний та тренажерний майданчики. Засновник ТОВ “Епіцентр К”, народний депутат України Олександр Герега, придбав тренажери на сто тисяч гривень.

– Незабаром буде створено Бужанську об’єднану територіальну громаду, до якої увійдуть ще й Кам’яний Брід, Жаб’янка, Тихонівка та Яблунівка, – сказала Валентина Стадник. – Тож в недалекому майбутньому такі майданчики з’являться в кожному селі. Щоб не лише школярі, а й всі охочі, незважаючи на вік, мали можливість займатися на тренажерах, грати в спортивні ігри.

За інформацією “Вісті Черкащини“.

Від Author 2

Коментарі закриті.