Покращити сервіс у міських маршрутних автобусах та підвищити культуру обслуговування пасажирів закликали перевізників Черкащини в облдержадміністрації. Про це сьогодні йшлося на нараді під головуванням заступника голови ОДА Костянтина Омаргалієва.Конфліктні ситуації між водіями маршруток та пасажирами, на жаль, не поодинокі. Останній такий випадок – сутичка між водієм черкаської маршрутки №25 та 15-річним Богданом Воликом, що має інвалідність І групи по зору. За словами підлітка, таке ставлення як кондукторів, так і водіїв до пільговиків – повсякчасне.

Ініціював розгляд питання культури та якості міських пасажирських перевезень голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець. На його переконання, така поведінка, яку дозволив собі водій черкаської маршрутки №25, – не припустима.

– Ситуація з якістю обслуговування пасажирських перевезень давно вийшла за межі обласного центру, оскільки випадки нахабного ставлення перевізників до людей – не рідкість, – каже Олександр Вельбівець. – Показовим не випадок з Богданом Воликом, який у 2016 році врятував двох дівчаток і був нагороджений Президентом України за свій геройський вчинок. Його просто не захотіли обслуговувати. Мало того – вигнали з автобуса. Ця ситуація стала останньою краплею. Наші перевізники мають подбати про те, аби і водії, і кондуктори належно виконували свою роботу й не дозволяли собі такого ставлення до пасажирів. Відповідну роботу з ними проведемо. Водночас у місті Черкаси мають нарешті врегулювати ситуацію з пільговими перевезеннями та укласти точний перелік категорій громадян, які мають право на безоплатний проїзд у маршрутках. Це питання захисту громади і ми зобов’язані його вирішити чітко.

Ситуацію Богдана Волика розглянуть правоохоронці. На цьому наголосив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв під час зустрічі з учасниками конфлікту.

– Обурює, що дорослий чоловік дозволяє собі таку поведінку стосовно дітей, підлітків, – наголосив він. – Розумію, бувають різні випадки. Але ніяке привілейоване становище не має бути запорукою нормального ставлення. Хорошого сервісу заслуговують усі без виключення. Звісно, якби водій знав, що це за хлопець, такої ситуації не виникло. Водій неправильно повів себе стосовно підлітка. Хотів би, щоб це питання розглянули правоохоронці. Оскільки певен, що тут мали місце хуліганські дії щодо неповнолітнього. Навіть не зважаючи на те, що водія спровокували. Хай правоохоронці нададуть свої професійні висновки. Бо не можемо закрити очі на такі речі.

Костянтин Омаргалієв вибачився перед Богданом за ситуацію та пообіцяв, що до кінця розбереться у цьому питанні. Свої вибачення приніс й перевізник, який обслуговує 25 маршрут у Черкасах, ЧАРЗ-Авто.

Відзначимо, в ОДА діє телефон довіри 37-60-01. Сюди можна звертатися з 9 до 18 години на випадок будь-який складних ситуацій у житті, сімейного насильства. Також у фойє ОДА діє «Скринька довіри». Всі випадки звернень розглядаються та вирішуються.

За інформацією Черкаської ОДА. 

Від Author 2

Коментарі закриті.