Зорівській об’єднаній територіальній громаді, що на Черкащині, є свій фонтан замість пам’ятника Леніну, футбольне поле зі штучним покриттям і служба захисту дітей. Тут вже придбали автомобіль для лікаря, у школах і садочках встановили камери відеоспостереження. Зараз тут активно ремонтують заклади освіти, культури, латають дороги і міркують над створенням власного виробництва.

Ця  громада – унікальна, адже поєднала в собі села відразу двох районів області. До її складу входять Зорівка Золотоніського району (що має в підпорядкуванні ще й село Чернещина) та Мехедівка, Вершина-Згарська, Богданівка і селище Квітневе, які раніше належали до Драбівщини. Центром ОТГ стала саме Зорівка.

Громада нараховує 2200 жителів, її бюджет становить 24,3 мільйони гривень. Піврічний бюджет виконано на 95%, тобто практично повністю. Раніше гроші на все просили в району чи області, а тепер витрачають бюджет на власний потреби. За 7 місяців тут відремонтували дороги, школи і садочки. Роботу для 220 жителів дає сільгоспфірма. Там зарплата доярки – до 20 тисяч гривень, пише shotam.info.

Тепер селяни планують запустити автобуси до райцентру.

Від Author 2

Коментарі закриті.